BYZNYSOVÁ PŘÍLEŽITOST

 Dokonalý byznys díky dokonalým výrobkům, které mají dokonalé výsledky

Dámy a pánové, americká společnost Jeunesse Global se sídlem na Floridě ve Spojených státech vám nabízí možnost stát se partnerem jedné z nejrychleji rostoucích společností současnosti. 160 000 lidí denně vyledává Jeunesse na internetu, každé 2 vteřiny se prodá 1 výrobek Jeunesse, denně se uskuteční více než 13 000 objednávek. Výrobky dosahují takové kvality, že jsou každoročně oceňovány nejprestižnějšími cenami. V roce 2009 získal lékařský tým kolem Elizabeth Blackburn Nobelovu cenu za výzkum na TA 65 obsaženém ve výrobku FINITI. Pozadu nezůstala ani kocmeceutika společnosti Jeunesse Global a v roce 2014 byl Dr. Nathan Newman nominován na Nobelovu cenu za svůj výzkum v oblasti lidských kmenových buněk. Produky zdraví, krásy a omlazení jsou nejvyhledávanějším artiklem současnosti s rostoucím trendem do budoucnosti. Dlouhodobé zdraví, krása a vitalita jsou přáním většiny lidí v civilizovaném světě.

"Lidé nechtějí stárnout. Chtějí si udržet zdraví, krásu a mladistvý vzhled do vysokého věku."

Jmenuji se Petra Kamelandrová, jsem obchodní manažerkou a oficiální distributorkou produktů společnosti Jeunesse Global pro Českou republiku. Jsem podnikatelka tělem i duší, jsem také matka dvou maličkých dětí a v neposlední řadě jsem žena. Jako žena velmi dobře chápu potřebu skvěle vypadat a skvěle se i cítit. Jako podnikatelka jsem nemohla přehlédnout nejvyšší kvalitu produktů Jeunesse Global a také obrovský obchodní potenciál oboru zabývajícím se krásou a zdravím na tak špičkové úrovni. Více o mně se dozvíte na mém osobním blogu.

Jeunesse Global nabízí exkluzivní obchodní příležitost. Odměňovací systém je velmi motivační, chytře a precizně navržen na základě dlouhodobého studia všech dostupných obchodních systémů. 

KONTAKTUJTE MĚ A VŠE SI POVÍME

Podívejte se na následující videa

Každou vteřinu se prodá 1 produkt Jeunesse Global, denně se uskuteční 13 000 objednávek, jedná se o společnost s miliardovým obratem, obchoduje ve více než 120 státech světa...

JE POTŘEBA JEŠTĚ NĚCO ŘÍKAT?

Stáhněte si JEUNESSE FINANČNÍ PLÁN ODMĚN v PDF

A teď pojďte do akce!

KONTAKTUJTE MĚ A VŠE SI POVÍME