Dokonalé omlazení 

Dokonalé omlazení pleti bez plastické operace? Bez botoxu? S okamžitým efektem? Omlazení organismu? Vyléčení nemocí? Zhubnutí? 

Jeunesse™

Nesnažte se vypadat mladší. Prostě a jednoduše OMLÁDNĚTE.

 

 

Jeunesse logo

 

Podívejte se, co lékaři světového formátu, dokázali

Zázrak, který promění Váš obličej v pouhých 2 minutách, se jmenuje Instantly Ageless™

Nesnažte se vypadat mladší. Prostě a jednoduše OMLÁDNĚTE.

Lékařský tým

Nathan Newman, M.D.

newman-dir1

Dr. Nathan Newman pochází z rodiny významných lékařů. Je světově proslulým kosmetickým chirurgem s plně akreditovanou a respektovanou praxí kosmetické chirurgie v Beverly Hills v Kalifornii. Zjistit více

Vincent Giampapa, M.D.

giampapa-dir1 

Vincent C. Giampapa, M.D., F.A.C.S. je členem komory Plastické a rekonstrukční chirurgie a také asistent klinický profesor plastické a rekonstrukční chirurgie na lékařské a stomatologické fakultě univerzity v New Jersey.  Zjistit více

William Amzallag, M.D.
 
 damzallag-dir 1  
Dr. William Amzallag získal titul v anesteziologii a intenzivní péči a titul v oboru čínské medicíny na francouzské univerzitě v Montpellier.  Zjistit více

 Donna Antarr, M.D.

dantar-dir1

Dr. Antarrová se odjakživa zajímala jak o vědu, tak i o pomoc lidem cítit se zdravě a přirozeně. Absolvovala New Yorkskou střední školu můzických umění obor balet a jako profesionální baletka působila i po dobu svých dalších studií na lékařské fakultě. Zjistit více

Trpíte některým z těchto problémů?

 • akné
 • skvrny
 • jemné a hluboké vrásky
 • suchá a hrubá kůže
 • jizvy a jizvičky
 • rozšířené póry
 • svědivá a podrážděná kůže
 • nejednotný odstín pleti
 • váčky pod očima
 • kruhy pod očima

PAK JE TU PRO VÁS ŘEŠENÍ V PODOBĚ NEJDOKONALEJŠÍ, NEJPOKROKOVĚJŠÍ PLEŤOVÉ KOSMETIKY 21. STOLETÍ

Kosmetika Luminesce je vytvořena na základě nejnovějších objevů z technologie dospělých kmenových buněk a to tak, aby bojovala proti stárnutí na buněčné úrovni.

Dr. Nathan Newman mnoho let studoval vlastnosti dospělých kmenových buněk. Díky tomuto výzkumu porozumněl důležitosti hojivé komunikace mezi kmenovými buňkami, známé také pod názvem “růstové faktory”.

Pomocí běžné regenerační schopnosti vlastních kmenových buněk bohatých na tuk, Dr. Newman našel způsob, jak bezpečně a přirozeně posílit a znovu definovat kontury celého obličeje a těla.

Produkty Luminesce jsou hypoalergenní, vyrobené pouze z přírodních ingrediencí a neobsahují žádná umělá barviva.

DOPŘEJTE SVÉ PLETI TO NEJLEPŠÍ, CO V SOUČASNÉ DOBĚ V KOSMETICKÉM SVĚTĚ EXISTUJE

DOPŘEJTE SOBĚ POCIT JISTOTY A SEBEVĚDOMÍ, KTERÉ JSOU K NEZAPLACENÍ


Jak jste na tom s Vaším zdravím? Trpíte některým z těchto problémů?

 • cukrovka
 • vysoký krevní tlak
 • zánětlivé stavy
 • rakovina
 • zažívací problémy
 • obezita
 • bolesti kloubů
 • ochablost svalů
 • nedostatek energie
 • neklidný spánek

PAK JE TU PRO VÁS ŘEŠENÍ V PODOBĚ EXCELENTNÍCH, NEJPOKROKOVĚJŠÍCH VÝŽIVOVÝCH PRODUKTŮ  21. STOLETÍ

Výživové produkty Jeunesse (NUTRICEUTIKA) jsou inovativní, patentované a při jejich výrobě byly využity nejmodernější poznatky v medicíně.

Používání výživových doplňků je ohromným trendem současnosti. Ptáte se PROČ ? Odpověď je jednoduchá:

"Lidé nechtějí stárnout. Chtějí si udržet zdraví, krásu a mladistvý vzhled do vysokého věku."

Být mladý, krásný a zdravý je přáním snad každého z nás. Cítit se stále skvěle a být plný energie nám dává radost ze života. Kosmetické a potravinové produkty, které podporují zpomalování stárnutí, jsou za posledních pět let nejvíce se rozvíjejícím segmentem na celosvětovém trhu.

Nechtějte se spokojit jen s "obyčejnými" produkty. Chtějte takové, které jsou doslova revoluční a skvěle fungují jak na pohled, tak i pocitově.

Chtějte produkty americké společnosti Jeunesse

Právě tuto společnost charakterizuje vše, co hledáte – inovativní a patentované produkty na přírodní bázi, využívající nové medicínské výzkumy. Je to firma s velkým zázemím a moderním pojetím jak prodeje produktů, tak zároveň obrovskou dynamikou růstu této společnosti po celém světě.

Poslední roky patří Jeunesse mezi nejrychleji rostoucí společnost na světě v přímém prodeji právě díky jejím špičkovým produktům a systému prodeje.

Ucelenou řadu produktů Jeunesse vám nyní chci představit formou tohoto produktového webu. Všechny produkty Jeunesse souvisí převážně s buňkami, DNA, enzymy, telomery spojenými s jednotlivými procesy v těle a jejich znovuobnovením i regenerací. Právě tyto nové výzkumy a poznatky, které získaly Nobelovu cenu, jsou plně využity ve většině produktech.

Ať už jde o kosmetické produkty ve spojení s kmenovými buňkami velmi rychle regenerujícími a obnovujícími pleť, dále o potravinové doplňky, které pomocí speciálních enzymů omlazují a tvoří nové buňky, nebo o produkty na hubnutí, které formou odstranění a eliminace zánětů v těle mění tuk na svalovou hmotu a dodávají vysokou vitalitu s následkem zvýšení tělesné aktivity. To vše ve stylu maximální rovnováhy.

"Jsem si jistá, že díky vynikajícím výsledkům budete tyto produkty milovat!"